זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

חברות ניקיון במרכז יש הרבה - כך תמצאו את האחת

כאשר מחפשים חברות ניקיון במרכז עלינו לקחת בחשבון קריטריונים כמו עלות מול תועלת, סוגי תכשירי הניקיון והמכשור בהם צוות החברה עושה שימוש, כמות האנשים שמגיעים בכל פעם לנקות, יסודיות, איכות ורמת ניקיון וכמובן התאמת השירות לצרכים שלנו בין אם זה בזמנים, בסוג הניקיון וכו׳. אז נכון, חברות ניקיון במרכז יש הרבה - אבל כך תמצאו את האחת!

ניקיון עם קונספט

חברת ניקיון vipolish היא לא כמו חברות ניקיון במרכז אחרות. מה זה אומר? אנו דוגלים בשיטה שבה אנו מעצימים את העובדים שלנו ודואגים להם לתנאים הסוציאליים המגיעים להם, מקפידים לשמור על כל חוקי העבודה מה שפעמים רבות לא מתקיים בתחום הניקיון ופוגע בתפוקת העובדים ובתחושה שלהם באופן כללי. כתוצאה מכך, העובדים שלנו פועלים ביעילות מה שמשאיר אתכם נקיים מדאגות ואת המשרד שלכם מצוחצח. סביבת עבודה נקייה, נעימה ומתוחזקת הוכיחה את עצמה פעמים רבות כמשפרת את ביצועי העובדים ומעניקה להם תחושת נוחות וביתיות במקום העבודה שלהם. 

ציוד ניקיון

חברת vipolish מקפידה לרכוש ציוד איכותי שמסייע בניקיון יעיל, מקל על העובדים שלנו ומקצר את זמן הניקיון והתחזוקה, מה שמשאיר לכם ולעובדים שלכם את מרבית הזמן - לעבודה. הציוד שלנו חדיש, איכותי ומקצועי המותאם כמובן לחללים גדולים, חלונות זכוכית, חומרי גלם בהם עושים שימוש במקומות עסקיים כמו עץ, מתכות לסוגיהן, קרמיקה ועוד. 

חברות ניקיון במרכז

חותם אמינות ותו אמון הציבור

חברת vipolish מחזיקה בגאווה בשני התווים הללו. החותמת הראשונה הנקראת חותם אמינות מסייעת ומקלה על הצרכן בתהליך קבלת ההחלטות שלו. התו השני מעיד על כך שהחברה שלנו עומדת בסטנדרטים גבוהים של הגינות ואמת, עורכת את החוזים שלה בצורה הגונה ושקופה, שומרת על פרטיות הצרכנים ומכבדת את החוק.
 
אז אם גם לכם נמאס לדאוג לסדר ולניקיון משרד, בארגון או בחברה אותם אתם מנהלים, אם גם אתם רוצים לשפר את תפוקת העובדים שלכם ולאפשר להם להנות מסביבת עבודה נעימה ונקייה, לעבוד ביעילות וברוגע כל מה שאתם צריכים זה להפסיק לחפש חברות ניקיון במרכז ולפנות אלינו ואנחנו כבר נדאג לכל השאר. במידת הצורך, אנו אפילו מספקים שירות ניקיון משרדים בערב עם מפתח.


 
 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017