זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ניקיון לחברות - שירות חובה לא פחות

נבין אם מדובר בחברה קטנה, בינונית ובין אם גדולה, חללים נקיים בסביבת העבודה הם אלף בית ולא נתונים לשיקול של כן או לא. משרדים ומה שמכונה Open Spaces, החלק של המטבח ושטיפת הכלים או בחברות גדולות יותר חדר האוכל, חדר השירותים ויש גם חברות שמחזיקות בחדרי ישיבות רחבי ידיים, חדרי מצגות ואירועים, חדר כושר וכדומה - אלו חייבים ניקיון לחברות ולהיות מצוחצחים ומתוחזקים מכמה סיבות עיקריות. 

למידע נוסף על שירות ניקיון למשרדים שאנו מספקים.

  1. סיבה תברואתית - לכלוך מעודד היווצרות של חיידקים ושכבות של אבק. אלו מגבירים את הסיכוי להיווצרות של פטריות, אלרגיות, זיהומים ומחלות מסוגים שונים. מכיון וחברה הוא מקום שבו יש לא מעט אנשים שבאים במגע אחד עם השני, נושמים את האוויר אחד של השני, מכינים אוכל וקפה באותו מקום, הולכים לאותם שירותים, שירותי ניקיון הם בגדר חובה  בכל חברה באשר היא.
  2. כרטיס ביקור - חברה היא עסק כלכלי לכל דבר. לכל חברה מגיעים אנשים מבחוץ - לקוחות, ספקים, אנשים איתם אנו מבצעים שיתופי פעולה וכדומה. איך זה ייראה אם החברה שלנו? המקום שכביכול מייצג את העשייה שלנו ייראה מוזנח, מבולגן ומלוכלך? רע נכון?. חברה שנהנית משירותי ניקיון לחברות ותחזוקה על בסיס יומי היא חברה שדואגת לא רק לעובדים שלה, אלא חושבת מחוץ לקופסא ומבינה כי למראה החיצוני יש השפעה גבוהה על דעתם של אותם אנשים.
  3. ריכוז ויעילות - מחקרים רבים כבר הוכיחו כי סביבת עבודה נקייה ומסודרת היא סביבת עבודה נעימה יותר ולא רק זה, עובדים שנמצאים בסביבה כזו מועילים פי כמה לחברה בה הם עובדים שכן הם מסוגלים להתרכז יותר טוב ולמשך יותר זמן, בכך הם יעילים יותר ולכן התפוקה שלהם טובה יותר מה שבטווח הארוך משתלם כלכלית לחברה עצמה.

 
לסיכום, כולנו מבינים כי ניקיון לחברות הוא שירות חובה לא פחות ולכן עלינו להיעזר בחברת ניקיון מקצועית אשר תספק לנו את השירות הזה, תוריד מהעובדים שלנו גם אם מדובר בעובדי תחזוקה שיש להם לא מעט על הראש את הנטל הזה שמכונה ניקיון ותאפשר סביבת עבודה נעימה, נקייה ואסתטית לאורך כל שעות העבודה. 

אולי גם יעניין אתכם:
ניקיון משרדים בערב
ניקיון משרדים קטנים
ניקיון למפעלים

 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017