זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ניקיון משרדים בערב עם מפתח

כאשר תשאלו כל אחד מה הדבר הכי חשוב לו כאשר הוא נכנס למשרד כלשהו כנראה שהתשובה הראשונה שלו תהיה סדר וניקיון.  אין ספק כי הסדר והניקיון של המשרד הם הפנים ותעודת הזהות שלו, הרי כאשר נכנס למשרד כלשהו ונראה שהוא אינו מסודר כלל ומטונף, אנו ככל הנראה נחשוב שהעובדים בו הם לא מקצועיים והם כנראה לא מהמשרדים המובילים בתחום שלהם, אך לעומת זאת משרד נקי, מסודר ומצוחצח, יראה בעינינו בתור משרד מאורגן ומקצועי. זהו כוחו של רושם ראשוני.

מתי הכי נכון לנקות את המשרד?

ישנם משרדים אשר דוגלים בכך שאת המשרד מנקים בכל שעות היום ואף עושים פוליש, בעוד משרדים אחרים חושבים שאת הניקיון צריך לבצע על הבוקר כאשר העובדים מגיעים גם הם למשרד. אנחנו בחברת V.I.POLISH חושבים שהשעה הכי נכונה לניקיון היא ניקיון משרדים בערב מהסיבה הפשוטה שכך עובדי הניקיון יכולים לעשות את עבודתם בצורה הטובה ביותר היות ואין אף אחד שמפריע תוך כדי, בין אם זה ניקיון של משרדים קטנים או משרדים גדולים. אין ספק שביצוע עבודות ניקיון במהלך יום העבודה מפריעות גם לעובדים וגם ללקוחות היות וכל הזמן יש מישהו שמסתובב להם בין הרגליים. לעומת זאת עובדי ניקיון שמגיעים בערב, לאחר שעות הפעילות של המשרד, אחרי שכל הלקוחות והעובדים הלכו, יוכלו לעשות עבודה טובה ויסודית יותר בעיקר תודות לשקט שיש במשרד בשעות הערב.

מהם היתרונות של ניקיון משרדים בערב עם מפתח?

אז כפי שכבר ציינו העובדה שהמשרד ריק בשעות הערב היא בהחלט היתרון המרכזי של ביצוע עבודות ניקיון משרדים בערב. בנוסף, לאחר יום העבודה, המשרד בדרך כלל נראה מטונף, אחרי שכולם הלכו בו כל היום עם הנעליים המלוכלכות שלהם והביאו חול ובוץ מהרחוב, השירותים היו בשימוש כל היום, חדרי המדרגות והמעליות לא נקיים ולכן זהו הזמן המתאים ביותר לבצע את עבודות הניקיון יתרון נוסף הוא שברגע שהעובדים וגם הלקוחות שלנו יגיעו על הבוקר למשרד הם יגיעו למשרד נקי ומאורגן, כזה שכייף להכנס אליו ולשהות בו, דבר שלא יקרה אם עובדי הניקיון יגיעו בבוקר ביחד עם הלקוחות והעובדים, ואז האחרונים יכנסו למשרדים לא נקיים ומאורגנים שעדיין מלוכלכים מהיום הקודם.

ניקיון משרדים בערב עם מפתח - איך זה עובד?

חברת V.I.POLISH דואגת לכך שעם שעת סגירת המשרדים בתום הפעילות, יתייצב במשרד צוות הניקיון שיהיה אחראי להבריק ולארגן את המשרד תוך מספר שעות כך שהוא יהיה מוכן למחרת בבוקר ליום הפעילות הבא. אנחנו דואגים להגעתו של צוות הניקיון, אנו מביאים איתנו את כל חומרי הניקוי שצריך על מנת שהמשרד יהיה מבריק וגם מנהל עבודה מטעמנו שאחראי על תהליך הניקיון  ועל השארת המשרד נקי בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתום תהליך הניקיון. כל מה שנותר לכם הוא להתקשר אלינו ולהזמין שירותי ניקיון משרדים בערב שלנו למשרדים שלכם.
 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017