זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

פוליש למשרדים - כי חשוב להשאיר רושם חיוב

המשרד שלנו הוא אינו רק המקום שבו אנו מייצרים עבודה, הוא גם מקום שבו אנו סוגרים עסקאות עם לקוחות, מציגים בפניהם מצגות, מראים להם את הצד העסקי שלנו ומציגים להם את העובדים שלנו. לכן חשוב שהמשרד שלנו יהיה מקום מרשים במיוחד.
פוליש למשרדים הוא אחד האלמנטים שהופכים את המשרד לנעים מרשים יותר. פוליש למשרדים, הוא חלק מתחזוקה כוללת של המשרד, ובין מכלול של משימות שוטפות שהופכות את המשרד למקום מתוחזק ונעים יותר ביניהם: ניקיון יומיומי של המשרד, רכישת ציוד משרדי, מילוי מקרר המשרד, תחזוקת כלים סניטאריים ועוד.
חשוב לדעת כי פוליש למשרד אומנם לא מתבצע ברמה היומיומית, אלא פעם בכמה שבועות. פוליש למשרדים קורה תכופות יותר מאשר בבתים פרטיים, וזאת משום שבמשרדים ישנה פעילות רבה יותר ותנועה מרובה יותר של אנשים מאשר בבתים פרטיים – ולכן הרצפות נשחקות מהר יותר. 

מדוע כדאי לבצע פוליש למשרדים?

כפי שהסברנו בתחילה, המשרד שלכם הוא פני העסק והחברה, וכאשר המשרד מטופח ונעים, והרצפות חלקות ונעימות אתם משרדים יוקרה וטיפוח. בנוסף, כאשר הלקוחות שלכם רואים כי המשרד יוקרתי, אתם משאירים רושם חיובי, רושם, של מקום שיכול לדאוג ללקוחות שלו כמו שהוא דואג למשרד לו. לעומת זאת, משרד מעופש, עם רצפות מוזנחות, דהויות וללא ברק, כמו גם משרד מלוכלך ומוזנח, מותיר רושם רע, של מקום שלא יכול לדאוג לעצמו ובטח שלא ידאג ללקוחות שלו.

מתי כדאי לבצע את הפוליש לרצפות?

פוליש לרצפת המשרד, ובכלל ניקיון רצפות וניקיון המשרד - מומלץ לבצע לאחר שכל עובדי המשרד עזבו את המשרד. כאשר אתם מוצאים חברה טובה ואמינה כמו חברת vipolish המתמחה בניקיון משרדים ובפוליש לרצפות המשרד, תוכלו לבצע את הניקיון המשרד והברקת הרצפות בשעות הערב ללא הפרעה לעובדים ומהלך העבודה.
את הפוליש מיישמים על הרצפות כאשר המשרד פנוי לחלוטין והרצפות פנויות כך שכלל הרצפות מבריקות לחלוטין בסיום הפעולה.
לאחר הפוליש ניתן ליהנות מרצפות במראה יוקרתי, מבריק ונעים עם ניחוח מדהים שהופך את המשרד שלכם למקום נעים יותר לעבוד ולהיות בו.

בחרו את החברה הטובה ביותר לפוליש לרצפות המשרד

חברת vipolish מתמחה בניקיון משרדים וביישום פוליש לרצפות המשרד. אנחנו דוגלים בהעצמת העובדים וסבורים כי עובדים מרוצים עושים את עבודתם טוב יותר ובצורה יעילה יותר עם נגישות לציוד ולחומרים חדישים ואיכותיים. בנוסף אנו דואגים כי הרושם שיישאר על הלקוחות שלכם יהיה הטוב ביותר, בעיקר כאשר הם פוסעים על הרצפות שלכם. בשל כך אנו דואגים לבצע פוליש למשרדים מרהיב ומותאם אישית למשרד שלכם.
 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017