זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ניקיון למרכזי קניות

ניקיון למרכזי קניות שונה לחלוטין מניקיון של דירה לאחר שיפוץ, דירה מקבלן או ניקיון משרד.
 
כאשר בונים מרכז קניות נעשית השקעה בלתי רגילה בתהליך התכנון, הבנייה וההקמה. יחד עם זאת מכיון ומדובר במרכזים בהם התנועה ערה והמון אנשים עוברים בהם במהלך היום, נדרשת תחזוקה שוטפת של המרכז, תחזוקה הכוללת בין השאר ניקיון של הכניסה למרכז, ניקיון חדר המדרגות, ניקיון של המעליות והמדרגות הנעות, החלונות הגדולים, לעתים גם החנויות וכמובן הרצפה. לא כל חברה יכולה לספק שירותי ניקיון ותחזוקה עבור מרכזי קניות, שכן ציוד מקצועי, מסיבי ומתקדם נדרש במטרה לספק שירות מהסוג הזה.
 
ניקיון למרכזי קניות יוצר רושם מצוין עבור האנשים שמקפידים לבקר בו, מטרתו לספק מגוון של שירותים המעניקים מענה על מגוון של צרכים בסיסיים עבור האוכלוסייה המתגוררת באותו אזור שכן מרכזים אלה מכילים בדרך כלל בנק, סופר מרקט או מכולת, פיצרייה וקפה, מסעדת סושי נחמדה, מאפייה, סניף דואר, גינה קטנה למשחק, חנויות מסוגים שונים כמו חנויות מתנות לילדים, חנות ספרים, חנות כלי כתיבה, חנות לפיתוח תמונות וחנות לתיקון טלפונים סלולאריים. לכן, חשוב מאוד לשמור על מרכז קניות נקי, מסודר ואסתטי שימשוך אליו את האוכלוסייה המתגוררת באותו אזור וגם אנשים מבחוץ. מרכז נקי מעיד על אכפתיות ועל הרצון שאותם אנשים יגיעו למרכז ויהנו מהשירותים השונים שהוא מציע.

אולי גם יעניין אתכם:
ניקיון משרדים בערב
ניקיון משרדים קטנים
ניקיון לחברות


 
חברת vipolish היא חברת שירותי ניקיון המספקת שירות גם למרכזי קניות עבור קניונים, מרכזי שקניות ובילוי, חנויות בפריסה ארצית עם הקפדה על שירות מקצועי, מדויק ואמין לאורך כך הדרך. אנו מקפידים לעשות שימוש בחומרי ניקיון מקצועיים וייעודיים עם דגש על איכות הסביבה ושמירה על המאזן האקולוגי.
 
החברה עובדת בהתאמה אישית לפי הצרכים של כל לקוח עם דגש על גמישות בזמנים, מחירים מעולים, עובדים שעברו הכשרה ספיציפית לביצוע ניקיון למרכזי קניות ותחזוקתם, חומרי ניקיון ללא כימיקלים ורעלים תוך פיקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים בזמן הניקיון. 

 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017