זמינות

ערך מוסף

מקצועיות

 זמינים לשירותכם 1-700-505-201
אפשר גם...
phone6, phone, contact, telephone, support, call

ניקיון משרד - למה זה חשוב

כאשר אתם מקימים משרד אתם בוודאי רוצים שסביבת העבודה שלנו תהיה נקיה ונעימה. הרי המשרד שלכם הוא המקום שבו אתם נמצאים במהלך היום ובו אתם מנהלים את העסקאות החשובות, את המהלכים מול הלקוחות, ואת האינטראקציה עם העובדים שלכם.

מדוע ניקיון משרד הוא נדבך חשוב?

ישנם בעלי משרדים אשר אינם מרגישים שניקיון מקצועי של המשרד הוא דבר חשוב, וכי מספיק שהם ינקו את המשרד או שעובדיהם ידאגו לניקיון העמדות שלהם, והמשרד יראה נורמטיבי ונקי. אך חשיבה זאת הינה חשיבה מוטעית בעיקר כאשר מדובר במשרדים קטנים, בינוניים וגדולים שדורשים ניקיון שבועי או יומיומי.

אז מהן הסיבות שהופכות את ניקיון המשרד לכה חשוב?

כדי שהעובדים שלכם ירגישו נעים יותר – חשוב לדעת כי המשרד הוא בראשית מקום שהעובדים שלכם נמצאים בו. העובדים הם הכוח שמניע את המשרד, ובזכותם המשרד פועל. לכן חשוב כי לעובדים יהיה נעים בו. כאשר אנו שוקלים האם לשכור חברת ניקיון משרדים מקצועית כמו חברת V.I.POLISH המתמחה בניקיון מקצועי ויעיל, חשוב שנבין כי עובדי המשרד, נמצאים במשרד שעות רבות, משתמשים במתקנים השירותים של המשרד כגון: במטבח, בפינות במנוחה של המשרד, בפינות העבודה האישיות ועוד. לכן דווקא משום כך חשוב שכל פינה ומקום יהיו נעימים ומזמינים, וכדי שהעובד יהיה יעיל ומרוצה אין לחסוך על ניקיון משרד.

ניקיון משרד

ניקיון משרד - כדי שהלקוחות שלכם יתרשמו מהמשרד שלכם – סיבה נוספת לשכירת שירותים לניקיון המשרד, היא מראה המשרד בעיני הלקוחות שלכם. כאשר הלקוחות שלכם מגיעים למשרד מוזנח ומלוכלך, הם מקבלים את הרושם השגוי ושלילי על עסק שלכם. לכן חשוב להשקיע בניקיון ובטיפוח המשרד, גם אם זה אומר לעשות את זה בערב כשאין אף אחד במשרד. על מנת להותיר רושם טוב על הלקוח, חשוב לשכור חברת ניקיון כמו חברת V.I.POLISH שהופכת את המשרד שלכם למקום נקי, מזמין ונעים.

ניקיון משרד - על מנת שהציוד יחזיק מעמד זמן רב יותר – אבק, לכלוך, לחות ועובש, מזיקים למחשבים, מדפסות סורקים, ניירת ולכל ציוד משרדי חשוב. לכן יש לדאוג שהמשרד שלכם יהיה חף מכל המפגעים שיכולים להזיק לציוד יקר. כאשר אתם דואגים שהמשרד שלכם ינוקה על בסיס שבועי או יומיומי, אתם דואגים לתחזוקת הציוד שלכם ומינימום נזק לציוד המשרדי ולתכולת המשרד.
לסיכום, על מנת שסביבת העבודה תהיה איכותית יותר , נקייה, מזמינה, אסתטית וסטרילית - יש לדאוג לשכור חברת ניקיון טובה כמו חברת V.I.POLISH חברתנו מתמחה ביצירת סביבת עבודה נקייה, מקצועית ומשפרת ביצועים, תוך מתן ערך מוסף לכספכם. vipolish פיתחה קונספט ייחודי המאפשר לנו להעניק לעובדים של לקוחותינו פינוק מיוחד שישאיר אותם מחויכים ויתרום לסביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית.

 
1-700-505-201
076-5490912
ת.ד. 3213 רמת-השרון, 4724226
ט.ל.ח
Facebook

       חברת                              
   מחויבת לכללי הגינות, שקיפות 
ושירות נאות של ארגון אמון הציבור. 

המלאכה 16 פארק אפק, ראש העין

        חברת                              
  קיבלה בזכות את חותם האמינות   
           של דן&ברדסטריט. 

            חברת                              
  בעלת רישיון קבלן שירותים מס' 4401   
               של משרד הכלכלה. 

כל הזכויות שמורות לוי.איי.פוליש בע"מ 2017