אודות החברה


חברת V.I.POLISH היא חברת ניקיון מומלצת המספקת שירותי ניקיון בסטנדרט גבוה למגזר העסקי, החברה מתמחה ביצירת סביבת עבודה נקייה, מקצועית ומשפרת ביצועים.

אודות החברה
חברת וי.איי.פוליש בע"מ, חברה משפחתית מבוססת, נוסדה בשנת 2014, נחשבת כיום לאחת מחברות הניקיון המובילות בישראל. החברה פונה למגזר העסקי, מספקת שירותי ניקיון העומדים בסטנדרטיים גבוהים במיוחד, שירותים המותאמים נקודתית לצרכיו של הלקוח.
וי.איי.פוליש בע"מ שמה דגש רב על יצירת סביבת עבודה נקייה, לצורך שיפור ביצועי העובדים ולצורך התנהלות משרדית תקינה. החברה מאמינה כי סביבה נקייה היא זו התורמת לעבודה פרודוקטיבית יותר, מספקת את המענה הנכון ללקוח ועושה זאת בעזרתו של צוות מקצועי ומנוסה מאד, הקשוב לצרכיו הנקודתיים של כל משרד, של כל חברה, הנעזרים בשירותי ניקיון אלה ומיישם את הקונספט המרכזי שעליו אמונה החברה, בפועל, בשטח עצמו.
וי.איי.פוליש בע"מ מאמינים כי כוחה של החברה טמון בעובדים מרוצים. החברה פועלת רבות למען שביעות רצונו של כל אחד ואחת מעובדיה ודואגת כי אלה ייהנו  מכל התנאים שלהם הם ראויים, ציוד איכותי וחומרי ניקיון חדישים, הנדרשים להם במסגרת עבודתם. כל זאת, תוך הקפדה רבה על יצירת סביבת עבודה נאותה ועל חוקי העבודה בישראל. בזכות אמונה זו ופעילותה הרבה של החברה למען העובדים, זוכים הלקוחות במסירות רבה ובשירות איכותי שאין כדוגמתו בארץ. לקוחותיה של וי.איי.פוליש בע"מ נהנים מתמורה מלאה בעד כספם ומפתרונות ניקיון המצדיקים את השקעתם.
צוות המנהלים והעובדים שלנו מקפיד להיות זמין תמיד ומוכן לתת מענה בכל שעה. אנו דואגים להיות נוכחים בשטח על מנת להבטיח את טיב העבודה ואת סטנדרט הניקיון הגבוה ביותר. לקוחותיה של וי.איי.פוליש בע"מ מקבלים אחריות מלאה עבור השירות שסופק להם וזוכים לשקט נפשי בכל הקשור לתחום הניקיון.