חברת ניקיון משרדים - איך בוחרים את החברה המתאימה?


26 Jul
26Jul

משרד נקי הוא לא רק הפנים של החברה, העסק או הארגון ומראה כי מדובר במקום המכבד את עצמו ואת העובדים שלו, משרד נקי מאפשר לסובבים להנות מתנאים טובים ולהימנע ממפגעים תברואתיים שנוצרים כתוצאה מחוסר שמירה על ניקיון והיגיינה.

הפעם, בחרנו לעסוק בנושא של חברות ניקיון משרדים ועל איך בוחרים את החברה המתאימה. ובכן, לא כל חברה הקוראת לעצמה ״חברת ניקיון״ מסוגלת הן מבחינה לוגיסטית והן מבחינה פיזית לבצע ניקיון יסודי של משרד המכיל כמות גדולה של עובדים. לכן לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון מתאימה לתחזוקה שוטפת וניקיון של המשרד שלכם, יש כמה דברים שאתם חייבים לשים עליהם דגש.  

  1. ציוד - בשונה מבית פרטי או דירה, שם השטח נחשב לקטן יחסית ברוב המקרים, משרד דורש ציוד ניקיון מקצועי כמו מכונת שטיפה למשל, שואבי אבק מתקדמים ועוד. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שחומרי הניקוי בהם החברה עושה שימוש הינם בטוחים לשימוש בסביבה של אנשים, עדיף לבחור בחברה העושה שימוש במוצרי ניקיון ידידותיים לסביבה.
  2. צוות - את כמות המנקים יש להתאים לגודל המשרד ולכמות הפעמים שאתם זקוקים לניקיון. במידה ומדובר במשרד גדול - מעל 200 מטר מרובע, כמובן שאדם אחד לא יספיק בכדי לבצע ניקיון יסודי ולשמור על המשרד נקי לאורך זמן. בנוסף, חשוב מאוד לוודא שהחברה מעסיקה אך ורק מנקים חוקיים שכן מדובר בענף בעייתי מאוד שכן אם עובדים אצלכם אנשים שאינם חוקיים, גם אתם חשופים לתביעה או לכנס.
  3. חוזה עבודה - בחרו בחברת ניקיון לעסקים אשר מציגה בפניכם חוזה מסודרת בו מפורטים כל הסעיפים הקשורים לעבודה בין שני הצדדים. תשלום ושיטת תשלום, כמות האנשים שמנקים, תדירות הניקיון, מה כולל תהליך הניקיון והתחזוקה אצלכם במשרד, מה קורה אם החברה לא מגיעה ביום ובשעה שנקבעו ועוד סעיפים שמראים על התחייבות הן מצדכם והן מצד החברה.
  4. ניסיון ומקצועיות - בחרו בחברת ניקיון מומלצת עם ניסיון בשטח אשר מתמחה בניקיון משרדים באופן ספיציפי ולא עוסקת רק בניקיון דירות ובתים לצורך הדוגמא.

 
הקפדה על ארבעת הקריטריונים הללו תבטיח לכם להנות משירותי ניקיון מצוינים לאורך זמן וממשרד מסודר, נקי ואסתטי.