ניקיון לחדרי כושר


01 Jun
01Jun

חדרי כושר, ספאות, קאנטרי קלאב, מועדוני יופי וטיפולים הם חללים בהם כמות האנשים שעוברת וחולפת בכל יום גבוהה עד גבוהה מאוד. אלו הם מקומות שחייבים לשמור על רמת ניקיון גבוהה, על סטריליזציה בשל ריבוי החיידקים במקום ובשל החשיבות של הנראות והאתסטיקה עבור המתאמנים והמנויים שמצפים כמובן שהחוויה שלהם בשעות הפנאי, חוויה עליה הם משלמים תהיה לא פחות ממושלמת.

בנוסף, המתאמנים והנופשים אשר מגיעים לחללים מהסוג הזה, נכנסים לפעילות בקצב גבוה, מזיעים ועוברים בין מתקן למתקן מה שמוסיף עוד יותר לצורך בתחזוקה ואף ניקיון לחדרי כושר ומקומות מסוג זה. אם גם אתם מחפשים שירותי ניקיוןלחדרי כושר, הגעתם בדיוק למקום הנכון שכן חברת vipolish - ניקיון עם קונספט מספקת בדיוק את הפתרון הזה ביעילות, מקצועיות ויסודיות. 

איך אנחנו מנקים את חדרי הכושר בהם אנו פועלים?

הצוות שלנו מנוסה בניקיון לחדרי כושר ומקצועי בניקיון חללים בהם מתקני כושר מכל הסוגים. הניקיון כולל את תחזוקת החלונות, ניקיןו אבק מכל מתקני הכושר: מתקני משקולות מכל הסוגים, הליכונים, אופני ספורט וספינינג, מזרנים, משקולות חופשיות, כדורים ושאר ציוד לכושר.

הרי אף אחד לא רוצה להגיע בבוקר ביום האימון שלו למתקן מלא אבק, מתקן עליו סימני זיעה מהיום שלפני, רצפה מלוכלכת או שירותים שאינם מתוחזקים.

 כמובן שניקיון לחדרי כושר כולל גם תחזוקה של הרצפה בין אם מדובר ברצפת פרקט, בטון או קרמיקה ושל חדרי השירותים והמלתחות במקום שחייבים להיות מבריקים מניקיון. במידה ויש לכם אזור התרעננות בו המתאמנים ממלאים לעצמם מים ושוטפים את הפנים, גם הוא עובר מדי יום תחזוקה וניקיון שוטפים.

 אנו מקפידים לספק לצוות הניקיון שלנו את הציוד המקצועי, המתקדם והבטיחותי ביותר כדי שהמקום שלכם יהיה נקי, מתוחזק ונעים לשהייה. מיותר לציין שכל תכשירי הניקיון שלנו מותאמים על פי הצרכים של המקום ועל פי חומרי הגלם המאפיינים את המקום עצמו במטרה למנוע עיוותים או קילופים של ציוד.

אולי גם יעניין אתכם:

מערכות בישום מותאמות אישית 

פרט לשירותי ניקוין לחדרי כושר, אנו גם מספקים מערכות בישום חכמות לחדרי כושר וחדרי שירותים. ניתן לבחור בין מגוון הריחות המדהימים שלנו המסייעים בנטרול ריחות רעים ושמירה על סירקולציה של אוויר.