ניקיון מפעלים


18 Sep
18Sep

מפעל הוא חלל גדול, לעתים חלל הדורש אקסטרה ניקיון ואקסטרה סטריליות ולכן כאשר בוחרים חברת ניקיון למפעלים, זו חייבת להיות חברה עם ניסיון המתמחה בביצוע עבודות מהסוג הזה. 

חומרי ניקיון ייעודיים ודגשים לניקיון במפעלים

את חומרי הניקיון יש לבחור בהתאם לפעילות המתנהלת במפעל, שכן אם למשל מדובר במפעל המייצר מזון, אין אפשרות לעשות שימוש בכל חומר ניקוי. בנוסף, על עובדי הנקיון לעבוד עם בגדים סטריליים שימנעו חשיפה לזיהומים כמו למשל חלוק, כובע, כפפות זאת שוב בהתאם לנהלים של המפעל. בנוסף, לעתים במפעל עצמו עושים שימוש בכל מיני כימיקלים וחומרים מסוכנים ולכן בחלק מהמקרים דרושה גם מהירות מצד עובדי הניקיון שיסירו את החומרים האלה כמה שיותר מהר מהציוד. 

תהליך ניקיון מפעל כולל ניקיון יסודי של הרצפה בכל יום מחדש ולכן לחברת הניקיון חייב להיות את הציוד הדרוש כמו למשל מכונת שטיפה מתאימה.

לחברת vipolish צוות קבוע ומסור המתמחה בניקיון למפעלים מסוגים שונים בפריסה ארצית. אנו עושים שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים, מתאימים את תהליך הניקיון לפי הצרכים של המפעל בין אם זה בהתאם לשעות העבודה ובין אם זה ניקיון הקשור לתהליכי הייצור במפעל. הצוות של vipolish יגיע עם מכונת שטיפה המתאימה לסוג הרצפה של המפעל ועם ציוד נוסף אשר מסייע להסיר כתמי שמן, לכלוכים קשים, דבקים ושאר חומרים אשר לעתים נוצרים בסביבת המפעל.
 
כל חומרי הניקיון בהם הצוות שלנו עושה שימוש מאושרים לשימוש ואינם מכילים חומרים מסכני אדם. כאמור, אנו מתאימים את חומרי הניקיון שלנו לצרכי המפעל ולחומרי הגלם הנמצאים בו בין אם זה עץ, מתכות לסוגיהן, מכונות גדולות, זכוכית, חלונות, דלתות, חדרי שירותים, מחסנים, מעבדות וכדומה.
 
ניקיון למפעלים הוא הבסיס לתהליכי ייצור, סדר וסטריליות. מפעל נקי מייצג איכות והוא מונע נזק סביבתי עתידי. למפעל נקי יש חשיבות תברואתית והשכרת שירותיה של חברת ניקיון מקצועית תאפשר לכם להוריד את עול הניקיון מהתורנים העובדים ולאפשר להם להתרכז נטו בעבודה שלהם.